DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE 0 B
Dzieciństwo nie byłoby tak kolorowe, gdyby nie babcia i dziadek:-)


W środę 15 stycznia 2014r w klasie 0 b odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
WSPÓLNA WIGILIA KLAS O B I C
20 grudnia podczas szkolnej wigilii obejrzeliśmy jasełka w wykonaniu dzieci z klas II, przygotowane pod kierunkiem pani Bernadety Kaczmarek i pana Rafała Kaczorowskiego - nauczycieli religii.
DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY - WYSTĘP KLASY 0 B
W niedzielę 15 grudnia podczas X - jubileuszowego Dnia Otwartego Szkoły swój sceniczny debiut zaliczyły dzieci z klas 0. Występy najmłodszych reprezentantów szkoły zawsze dostarczają wiele emocji zarówno występującym na scenie, jak i podziwiającym występy gościom.
MIKOŁAJKOWE SZALEŃSTWO W KLASIE 0 B
6 grudnia do naszej zerówki zawitał Święty Mikołaj. Zaproszony przez dzieci gość obchodził bowiem swoje święto – imieniny.
NOWA STRONA INTERNETOWA ZESPOŁU SZKÓŁ!
Nowa strona ZS w Bozympolu Wielkim już jest dostępna w sieci! W najbliższym czasie będziemy uzupełniać ją o treści opisane w menu. Na nowej stronie znajdą Państwo, m.in., jak korzystać z i-Dziennika, jak zapisać dziecko na stołówkę, zajęcia dodatkowe, kiedy i jak będą wyglądać egzaminy końcowe i wiele, wiele innych nowych rzeczy, w porównaniu z poprzednimi stronami.

Poprzednie strony internetowe Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum będą funkcjonować przez kilka kolejnych miesięcy, jednak już nie będziemy ich aktualizować. Wszystkie bieżące informacje będzie można znaleźć jedynie na nowej stronie --> ZSBOZEPOLE.PL

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA NASZEJ STRONY!!!Maciej Białaszewski
Zespoł ds. promocji
X DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2013
Szanowni Państwo.


Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich Państwa na

X Dzień Otwarty Szkoły

Odbędzie się on w najbliższą niedzielę, tj, 15.12.2013 roku, o godz. 14-17, na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Bożympolu Wielkim.

Czeka na Państwa wiele atrakcji artystycznych, kawiarenka, ciastka z wróżbą, kiermasz, wystawa zdjęć i wiele innych.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!!!Maciej Białaszewski
Zespół ds. Promocji
Wizyta Świętego Mikołaja w klasie 0 c!
Wizyta Świętego Mikołaja w klasie 0 c!6 grudnia o godzinie 12.30 zgodnie z tradycją do naszej klasy zawitał Święty Mikołaj.
MIKOŁAJKI W KLASIE II c
MIKOŁAJKI W KLASIE II cChoć za oknem szalał wiatr, w naszej klasie od samego rana panowała gorąca atmosfera.
WOLONTARIAT 2013 - ZBIÓRKA DARÓW
"ŚNIADANIE DAJE MOC" W KLASIE 0 B
Dnia 8 listopada klasa 0 b po raz pierwszy włączyła się w ogólnopolską akcję "Śniadanie Daje Moc”, której celem było zwiększenie świadomości dzieci na temat zdrowego odżywiania oraz roli śniadania w ich życiu.
PODSUMOWANIE KONKURSU "ZBIERAMY MAKULATURĘ"
Poprawienie stanu czystości środowiska oraz kształtowanie świadomości ekologicznej dzieci i odpowiedzialności za stan środowiska to cel konkursu "Zbieramy makulaturę - oszczędzamy lasy". Jego I edycja odbyła się w październiku br, ale już zachęcam do wzięcia udziału w kolejnej, w marcu 2014r.
Wygenerowano w sekund: 0.01 174,470 unikalnych wizyt